Dzień maturzysty 2015

MENU

Zamknij

25 lutego, jak co roku, w naszym liceum odbył się Dzień Maturzysty, w czasie którego uczniowie klas trzecich walczyli o statuetkę MATURIONA. Zadaniem młodzieży było przygotowanie strojów i scenek o określonej tematyce.

I tak klasa III A przeniosła nas do Hollywood, przebierając się w stroje postaci filmowych. Maturzyści z III B zaprezentowali się jako modele i modelki, a klasa III C wprowadziła wszystkich w klimat sportowy. Największe emocje wzbudziły przygotowane przez uczniów skecze, które rozbawiły wszystkich do łez. Turniej klas składał się z konkurencji sprawdzających wiedzę uczniów z zakresu przedmiotów humanistycznych i ścisłych, a także weryfikował znajomość języków obcych. Uczniowie mieli także wykazać się talentem wokalnym oraz zaprezentować swoje zdolności taneczne – wszyscy z tym zadaniem poradzili sobie fantastycznie.

Kolejne konkurencje sprawdzały umiejętność koncentracji – przedstawiciele klas budowali najwyższą wieżę z kart, a także podbijali piłeczkę do ping – ponga. Na koniec miłym akcentem była niespodzianka dla wychowawców klas – Pani Kamili Swobody, Pani Aldony Iskanin i Pana Janusza Dziuka – maturzyści wykazali się dużą pomysłowością, dziękując nauczycielom za trzy wspólnie spędzone lata.

Zwyciężyła klasa IIIB, której serdecznie GRATULUJEMY! Imprezę przygotowały Pani Danuta Więdlocha i Pani Agnieszka Wystemp, a także członkowie Samorządu Szkolnego.

Zdjęcia z imprezy są dostępne w galerii (zobacz zdjęcia).

Back Top