Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Aktualności

Aktualności

Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim z okazji Dnia Niepodległości. Należy wybrać wiersz patriotyczny i przedstawić go przed komisją. Recytacja może być w formie odczytu. Termin konkursu zostanie podany w listopadzie. Więcej informacji u p. J. Oleśkiewicza i p. R. Bochynka.

Konkurs

Z okazji zbliżającego  się Dnia Niepodległości zapraszamy do konkursu na najlepszą prezentacje PowerPoint dotyczącą odzyskiwania przez Polskę suwerenności. Prezentacje można wysyłać do 11 listopada na adres e-mail: ryszardbochynek@azs.piekary.pl

#rozwińSkrzydławAZS

#rozwińSkrzydławAZS

Nowe graffiti w szkole, którego dopełnieniem możecie być Wy!

Szkoła w projekcie

Szkoła w projekcie "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 GRUDNIA 1981 - PAMIĘTAMY!"

Konkurs

Zapraszamy naszą młodzież do konkursu "Stan wojenny we wspomnieniach naszych bliskich". Uczestnicy konkursu tworzą wypowiedź prozatorską, mającą charakter wywiadu, kartki z pamiętnika, wspomnienia lub dziennika. W swojej pracy wykorzystajcie relacje osób będących świadkami wydarzeń z lat 1981-1983, czyli z okresu stanu wojennego. Prace należy wysłać do końca października na e-mail: ryszardbochynek@azs.piekary.pl

Uczeń AZS Mistrzem Polski

Uczeń AZS Kamil Kopiński, reprezentujący Klub Sportowy Mistral Wojkowice, zdobył I miejsce w konkurencji Techniki specjalne Juniorzy młodsi Chłopcy +175 cm na Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Będzinie. Podczas tych samych zawodów zdobył II miejsce w konkurencji Walki semi-contact Juniorzy młodsi Chłopcy +175 cm.

Dzień Edukacji Narodowej

Kolejny Dzień Edukacji Narodowej za nami. Jak zwykle nasza młodzież spisała się na medal. Pod czujnym okiem opiekunów przygotowała piękny program słowno- muzyczny będący podziękowaniem za codzienną naukę. A na zakończenie paniom: dyrektor, wicedyrektor i pozostałym nauczycielom przedstawiciele Samorządu Szkolnego w imieniu całej społeczności uczniowskiej złożyli życzenia.