Sukcesy ucznia AZS

Kolejne sukcesy sportowe odniósł Kamil Kopiński, uczeń Akademickiego Zespołu Szkół w Piekarach Śląskich, który podczas Śląskiej Ligi Kickboxingu zdobył: II miejsce w konkurencji light-contact / Junior [m] / -74kg oraz II miejsce w konkurencji point-fighting / Junior [m] / -74kg. Gratulujemy sukcesu!

Kamil Kopiński jest zawodnikiem Klubu Sportowego Mistral, który w dniach 3-4 grudnia 2022 r. startował w dwóch turniejach organizowanych w Będzinie: Mistral Winter Cup  oraz Śląska Liga Kickboxingu, objętych patronatem Polskiego Związku Kickboxingu oraz honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina. Podczas Mistral Winter Cup zawodnicy KS Mistral zdobyli 74 medale, w tym 22 złote, 21 srebrnych i 31 brązowych, co pozwoliło klubowi zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Również podczas Śląskiej Ligi Kickboxingu klub zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zdobywając 73 medale, w tym 23 złote, 24 srebrne oraz 26 brązowych.