MENU

Zamknij

SAMORZĄD GIMNAZJUM:

przewodniczący: Anna Cuglowska
zastępca: Martyna Jany
skarbnik: Wiktoria Gieras
sekretarz: Julia Alexandrov, Marta Chochowska

SUPER DNI
Dni wolne od pytania
18.09.2017
10.10.2017
22.11.2017
04.12.2017
19.01.2018
26.02.2018
13.03.2018
11.04.2018
24.05.2018
08.06.2018

Konkursy:

Konkursy klas w roku szkolnym 2017/2018
 
 

SAMORZĄD Liceum:

Przewodniczący – Denis Dąbrowski
Zastępca przewodniczącego – Agnieszka Golus
Skarbnik – Wiktoria Rabsztyn 
Członek samorządu – Klaudiusz Wawrzkiewicz 

MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA :

Patrycja Nowosielska (gimnazjum)
Wojciech Nadybał (gimnazjum)
Wiktoria Rabsztyn (liceum)
Denis Dąbrowski (liceum) 15034149_1173149036103379_1918825796_o

 

Czytaj więcej

Back Top